Ty NEJLEPŠÍ cestovatelské vychytávky

Existuje mnoho věcí, které ulehčují cestování. My vám přinášíme ty nejlepší tipy na různé vychytávky, které vám udělají cestování pohodlnější, bezpečnější nebo jednodušší.

 

CESTOVNÍ POLŠTÁŘEK

Cestovní polštářek je skvělým společníkem při dlouhém cestování autobusem, vlakem nebo letadlem. Vybrat si můžete z mnoha různých variant. Hodně pohodlný je cestovní polštářek z paměťové pěny. Pokud preferujete skladnost, pak si můžete zakoupit nafukovací cestovní polštářek.

 

SADA TAŠTIČEK

Máte občas problém s tím, že se musíte přehrabovat v celém kufru, abyste našli věc, kterou potřebujete? S tím můžete skončit díky takzvaným “packing cubes”. Jedná se o sadu taštiček různých velikostí, díky kterým si můžete roztřídit svoje věci, jak je libo. Do jedné z taštiček si můžete například dát oblečení na denní nošení, do druhé spodní prádlo a do třetí různé kosmetické věci.


 

CESTOVNÍ VODNÍ FILTR

Filtrační láhev je skvělou vychytávkou, pokud jedete někam mimo civilizaci a chcete mít jistotu, že budete mít přístup k pitné vodě. Díky této lahvi můžete nabrat vodu téměř kdekoliv a po její filtraci se nemusíte bát, ji vypít.

 

CESTOVATELSKÉ TRIČKO S PIKTOGRAMY

Jedete do země, ve které se dá těžko domluvit? Pak by vám mohlo pomoci toto tričko s piktogramy. Stačí ukázat na obrázek a druhá strana hned pochopí, co potřebujete. Tričko si můžete koupit u nás na e-shopu.

2

 

CESTOVATELSKÝ OPASEK

Pokud patříte mezi cestovatele, kteří se snaží co nejvíce předcházet problémům, pak je pro vás vhodný cestovatelský opasek. Do něj si můžete schovat peníze, o které pak těžko můžete přijít, protože málokoho napadne, že si peníze schováváte do opasku.

 

SKLÁDACÍ BATOH

Batoh, který se vejde do kapsy může být v mnoha případech skvělým pomocníkem. Téměř nic neváží a navíc ho pořídíte za pár korun.

 

VODOTĚSNÉ POUZDRO NA MOBILNÍ TELEFON

Občas se pro případ dešťů nebo nepozornosti může hodit vodotěsné pouzdro na mobilní telefon. Pokud máte strach nechávat věci na pláži, můžete si klidně telefon v obalu vzít do moře, aby zůstal v bezpečí. Přes mnoho pouzder se dá mobilní telefon dokonce i ovládat, většinou to však není zrovna pohodlné.


Lazy hazy beach days @sailingholidaysltd #sailing

A post shared by SwimCell 100% Waterproof Case (@swimcell) on

 

RYCHLESCHNOUCÍ RUČNÍK

Rychleschnoucí ručník je skvělá věc pro cestování. Stojí pár korun a po použití je během chvíle suchý.

 

SAMONAFUKOVACÍ PYTEL

Chcete si občas užít i trochu pohodlí? Díky samonafukovacímu pytli se můžete “rozvalit” téměř kdekoliv. Jeho výhodou je i celkem dobrá skladnost.

 

Pokud se vám článek líbil, podpořte nás prosím sdílením. Díky!
 • 12
  Shares

0 komentářů u “Ty NEJLEPŠÍ cestovatelské vychytávky

 1. Váš komentář čeká na schválení.

  SUNY Delhi
  cheap online colleges for criminal justice, bachelor of science in criminal justice SUNY Delhi can also upgrade to $1 SUNY Delhi dollars worth of identity theft insurance, the three reports also found some other SUNY Delhi SUNY Delhi in their data — like the CreditKarma SUNY Delhi showing those with a Comcast. 3 Bed Mid Terraced House Southampton Road Eastleigh **Available Now **, each SUNY Delhi should be based on the same amount of coverage so you can SUNY Delhi an apples-to-apples comparison. SUNY Delhi section birding articles, even if lenders look at other factors. And our Lease vs SUNY …
  The post SUNY Delhi appeared first on Hosting.

  Attorney News

 2. Váš komentář čeká na schválení.

  muscle car for sale
  Where is northern iowa university located ~ Video
  Where is northern iowa university located Where is northern iowa university located Men’s Ice Hockey – General Information General Information The NMU Men’s Club Hockey program participates in the American Collegiate Hockey Association (ACHA) which is recognized by USA Hockey as the only alternative to the NCAA. The ACHA is designed to give students the opportunity to play competitive college hockey while attending school. The ACHA host 5 National Championships each season and offers players who excel the opportunity to travel internationally as part of the ACHA selects national team. Players and Teams who participate in the ACHA receive USA …
  The post Where is northern iowa university located ~ Video appeared first on Auto&Car.

  San-jose Finance

Přidejte komentář