3 nejlepší youtube kanály o životě v USA

Zajímá vás, jak se žije ve Spojených státech nebo dokonce uvažujete o tom, že se do USA přestěhujete? Pak je pro vás tento článek, ve kterém vás seznámím se 3 youtubery, kteří se do Spojených států přestěhovali a natáčí o tom videa.

 

1) Michal Šopor

Michal pochází z Karviné, ale v současné době žije v Los Angeles. Je mu 25 let, živí se jako fitness trenér a jeho koníčkem je hlavně cvičení s vlastní vahou a jiu jitsu. Videa dle svých slov začal točit, protože chce vytvořit něco, co má smysl, ukázat lidem svoje životní a tréninkové zkušenosti.

Témata Michalových videí jsou různá, natáčí snad o všem, co se týká jeho života ve Spojených státech. Na jeho kanále můžete najít videa například o tom, jak funguje americké školství, americká pošta, jak to chodí v méně bezpečných čtvrtích Los Angeles, jeho zkušenost se zatčením policií nebo jeho začátky v USA.

 

2) KamFIT

Kamil Dušejovský alias KamFIT se do Spojených států vydal před pár lety na program Work & Travel, který trval zhruba 4 měsíce. Kamilovi se však v USA zalíbilo natolik, že se tam rozhodl zůstat. Ze začátku žil v Utahu, poté se však přestěhoval do kalifornského Los Angeles, kde v současné době žije i se svou americkou manželkou Amie.

Kamil je velmi zapálený do kulturistiky a v loňském roce se společně i se svou přítelkyní zúčastnil kulturistické soutěže NPC Salt City Showdown, kde získal 4 medaile. Jeho videa však nejsou pouze o posilování, ale i o praktických záležitostech týkajících se amerického života nebo o jeho zážitcích z života v USA. Jelikož on i Michal Šopor žijí v Los Angeles, některá videa natáčejí společně.

 

3) Live More! CZ

Na tomto kanále můžete vidět videa od Terezy a Zbyňka, přezdívaného Balů, kteří se dle svých slov přestěhovali na Floridu splnit si svůj americký sen.

Jejich videa jsou o různých tématech, ať už to jsou praktické záležitosti týkající se života v USA, ochutnávání amerických jídel nebo cestování po USA. Natáčeli však i o nepříjemných věcech, jako byl například hurikán Irma.

 

Pokud se vám článek líbil, podpořte nás prosím sdílením. Díky!
  • 3
    Shares

Přidejte komentář