Bakalářské studium absolvujte tam, kde to má smysl. Nejde jen o titul

Kam na Bakalářské studium

Dosažení titulu dnes již není jen výsadou, ale mnohdy nutností, pokud se chcete uplatnit na vyšších pozicích. Vzhledem k tomu, že kromě poptávky po studiu vzrostla i nabídka vysokých škol, je třeba vybírat s rozvahou a rozhodně nestudovat jen proto, abyste získali titul. Ať už bakalářské studium, nebo navazující magisterské studium byste měli absolvovat na vysoké škole, která vám dá dobré předpoklady pro vaše budoucí uplatnění.

 

Bakalářské studium na PEUNI

Absolventi vysokých škol dle poznatků z praxe často sice mají dobré teoretické znalosti, ale problém je v tom, že nedisponují dostatečnými praktickými dovednostmi, které by byli schopni uplatnit v praxi. V profesním životě tak často narážejí na mnohá úskalí. Nechcete-li se zařadit mezi ty, kteří ukončí bakalářské studium, ale nebudou vědět o praxi vůbec nic, pak běžte studovat tam, kde to má smysl. Jednu z dobrých voleb představuje PEUNI, soukromá vysoká škola v Praze, která kromě široké nabídky studijních programů prosazuje také osobitý přístup. Jejím cílem tedy je podat studentům problematiku tak, aby ji pochopili, porozuměli jí a zvládli ji také prakticky využít. Studentům navíc umožňuje, aby se učili od těch nejlepších, a proto spolupracuje se špičkovými akademiky i odborníky z praxe.

 

Od bakaláře až po doktora

Další výhodou, kterou tato soukromá vysoká škola nabízí, je možnost studovat nejen v bakalářském, ale i v navazujícím magisterském studiu nebo doktorském programu. Vybírat si můžete z více než dvou desítek studijních programů, do kterých patří například Podnikání a management, Cestovní ruch a turismus, Řízení lidských zdrojů, Lokální a globální ekonomika či Marketingová komunikace. Chcete-li studovat něco opravdu specifického, pak by vás mohl oslovit studijní program Provoz a řízení letecké dopravy či specializace na bezpilotní systémy – drony. Další výhodou pak je i to, že dané programy můžete studovat v prezenční i kombinované formě, a to nejen v češtině, ale některé z nich i v angličtině.

Ať už tedy hledáte bakalářské studium, nebo se rozhodujete pro navazující magisterské studium, představuje PEUNI skvělou volbu, kde získáte nejen teoretické, ale především praktické dovednosti, kterými oslníte ve svém budoucím profesním životě.

 

Pokud se vám článek líbil, podpořte nás prosím sdílením. Díky!

Přidejte komentář