10 písniček, které vás donutí vydat se na cesty

Už vás nebaví poslouchat stále dokola ty samé písničky a chtěli byste si rozšířit svůj playlist? Pak je tento článek určen právě vám. Přinášíme vám totiž 10 písniček, které vás donutí sbalit si kufry.

 

Suvereno – Na cestách

Tato písnička od slovenského rapera nemusí sednout každému. Text však stojí za to a pustit si tuto písničku na cestách je k nezaplacení. Pokud vám tedy sedne i její melodie.

 

TAFROB feat. MORELO – Letíme pryč

Tento song se nese ve stylu bezstarostnosti. Jedná se o dílo známého brněnského rapera Tafroba. Tak co, letíte pryč, tam kde se nemusí nic řešit?

 

Simple Plan – Summer Paradise ft. Sean Paul

Tato píseň je především o návratu do míst, která jste navštívili a zamilovali se do nich. Pro její pohodovou melodii si ji můžete pustit třeba na pláži při západu slunce.

 

Rybičky 48 – Obyčejnej den

Občas je potřeba zapomenout na každodenní starosti a zvednout kotvy. Tato písnička vás doslova nutí k tomu nic neřešit a “užít si ještě jeden obyčejnej den”.

 

Perkele – Moments

Máte rádi momenty, jako je pití piva na slunci, poslouchání oblíbené hudby a pocit svobody? Pak byste si rozhodně měli poslechnout tuto pecku od švédské kapely Perkele.

 

Marpo & TroubleGang – Všude Kde Jsem Byl

Tento song od známého českého rapera se nemusí líbit úplně každému. Je však skvělý pokud vzpomínáte na to, kde jste byli a víte, že se tam chcete vrátit.

 

Totální nasazení – Australská

Letíte do Austrálie? Pak si určitě pusťte tuto písničku, která kromě vtipného textu nabízí i skvělou melodii, která vám zaručeně zlepší náladu.

 

Totální nasazení – Balkánská

Pokud jedete na Balkán, nezapomeňte si pustit písničku Balkánská. A nezapomeňte brát její text trošku s rezervou.

 

Phantom Planet – California

Tento song zná snad každý. Rozhodně však stojí za to si ho připomenout. Pokud vyrážíte do Kalifornie, rozhodně by neměl chybět na vašem playlistu.

 

Iggy Pop – The Passenger

Passenger od Iggyho Popa je písnička, kterou by měl znát snad každý cestovatel. Prostě si jí poslechněte a užívejte si její skvělý text.

 

Pokud se vám článek líbil, podpořte nás prosím sdílením. Díky!
  • 32
    Shares

Přidejte komentář